Performans Artırıcı Ürünler

Performans Artırıcı Ürünler

Performans artırıcı ürünler erkekler için üretilmiş genel olarak hap ve krem ürünlerdir. Performans artırıcı ürünler bitkisel ve kimyasal yani ilaç olarak ayrılmaktadır.

Performans artırıcı ürünlerin seçiminde daha fazla bitkisel içerikli yan etkisi olmayan ürünler tercih edilmektedir.

Performans eksikliği yani sertleşme sorunu erkeklerin %60 ında görülen bir sorundur. Sertleşme sorunu birçok sebepten kaynaklanabilen bir durumdur. En bilindik sebebi ise stres ve depresyon durumudur. Her insan gibi aklınızda soru işaretleri ile sizde performans eksikliği yaşayabilirsiniz.

Performans Artırıcı Ürünler

Performans artırıcı ürünler arasında kimyasal olarak adlandırılanlar ilaç sınıfında ürünlerdir ve reçete ile kullanılır. Reçete ile satılan ürünlerin tamamı doktor gözetiminde kullanılmalıdır. Doktor tavsiyesi olmadan kullanılan ürünler birçok kötü sonuca yol açabilir veya beklenmedik şekilde yan etkileri ortaya çıkabilir. Kimyasal performans ilaçlarının %90 ‘ı vücutta ki kan akışını hızlandırır,  beyinin östrojen hormonu salgılamasını sağlar. Beklenmeyen bir yan etki yaşamamak için doktorunuzun onayı olmadan kimyasal performans artırıcı kullanmayınız.

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere doğal performans artırıcı ürünlerin kullanımı daha yaygındır. Bu performans artırıcı ürünler hiçbir kimyasal içermez ve herhangi bir yan etkileri yoktur. Tamamen doğal besinlerden elde edilen bu performans artırıcı ürünler kimyasal ilaçlar gibi aynı anda etki gösterirler.

Performans Artırıcı Ürünler

En İyi Performans Artırıcılar Hangisi

En iyi performans artırıcı ürünler 2 kategoride incelenebilir. Bitkisel performans artırıcı ürünler arasında en etkili cinsel performans artırıcılar Steel Man plus ve Black High performans hapıdır.

En iyi performans artırıcıların başında gösterilen steel man plus ithal bir üründür ve kutu içerisinde 10 adet hap bulunur. Her bir hap 72 saat etkilidir ve bu süre zarfında girilen her ilişkide ortalama 3 saat performans sağlar. Steel man plus kullanıcılarından tam puan almış bir üründür ve yorumlarda %99 oranında memnuniyet mevcuttur.

Black High performans hapı da ithal bir üründür. Her bir performans hapı içildiğinde ortalama 2 saat boyunca etki sağlar. Bitkisel içeriğinden dolayı herhangi bir yan etkisi yoktur.

Sertleşme Bozukluğu(erektil disfonksiyon) Nedir, Nedenleri ve Belirtileri

Kronik hastalar dahil tüm yaştan erkekler bu üstte bahsettiğimiz bitkisel performans haplarını güvenle kullanabilirler.

En fazla kullanılan kimyasal performans hapları ise vi*gra mavi hap ve ci*lis hapıdır. Bu 2 ürün reçete ile satılan ve doktor kontrolünde kullanılması gereken ürünlerdir.

Vi*gra mavi hap her kullanımda ortalama 30dk etkilidir. Kimyasal bileşimlerden meydana geldiğinden ciddi yan etkileri vardır. Kronik sorunu olan hastaların kullanması önerilmez.

Ci*lis hapı da vi*gra mavi hap gibi kimyasal ilaç sınıfında bir üründür ve reçete ile satılır. Doktor kontrolünde kullanılması gerekir. Her kullanımda bünyeye bağlı olarak ortalama 1 saat etkilidir.

Kimyasal performans artırıcılar paket içerisinde 4 ile 8 adet bulunur. Her gün kullanılması tavsiye edilmez. Kimyasal performans artırıcı ürünleri ilişkiden 1 saat önce kullandığınızda ortalama olarak 12 saat boyunca sizi ilişkiye hazır olarak tutar. Vücudun herhangi bir şekilde ilişki istemesi ile ilişkiye hazır hale getirir. İlişki sürelerinde bir değişme olmaz ve partneriniz bu durumdan etkilenmez. Doktor tavsiyesi olmadan kullanılmaması gereken bu kimyasal performans artırıcılar günde 1 dozdan fazla alınmamalıdır. Her kimyasal ilacın olduğu gibi bu performans ilaçlarının da yan etkileri vardır.

Performans Artırıcı Ürünler

Aç karna veya hemen yemek sonrası alınması durumunda kusma ve baş ağrısı gibi yan etkileri görülür. Kimyasal performans ürünlerini kullanacak olan kişilerin kalp, şeker ve tansiyon gibi hastalıkları olmamalı bunun yanında kalp pili kullanmamalı ve kalp ameliyatı geçirmemiş olmaları gerekir.

en iyi geciktirici hap makalemizi okudunuz mu..

Dünyada yasal olarak satılan ve en fazla tercih edilen doğal performans hapı Steel man plus dır. Steel man plus performans hapı her gün 1 adet kullanıldığında ilk hafta etkisini göstermeye başlar. Steel man plus performans hapının etkileri ilişki sürenizi 2 saatin üzerine çıkarır bunun yanında 1 gecede birden fazla defa ilişkiye girmenizi sağlar. 1 kutuda 10 adet bulunur ve 1 aylık kullanıma özeldir. 1 aylık kullanım sonucunda daha fazla kullanım gerektirmez.

Performans Artırıcı Ürünler

En iyi performans artırıcı krem ise vi*gra kremdir. Vi*gra krem her kullanımda ortalama 60 dakika performans sağlamaktadır. vi*gra krem 1 adedi 30 kullanımlıktır.

Cinselliği Artıran Yiyecekler

Cinselliği artıran yiyecekler genel olarak organik ürünlerdir. Araştırmalara göre 1920 yılında yetişen 1 adet domatesin içerdiği protein ve enerji miktarı, şuanda yetişen 16 domates ile eşdeğer durumdadır. Bu durum göz önünde bulundurulduğunda cinselliği artıracak ürünlerin tüketilmesi genel olarak zordur.

Sertleştirici hap nedir, en iyi sertleştirici hap markaları

en iyi kaldırıcı hap hangisi makalemizi okudunuz mu?

Cinselliği artıran ürünlerin başında ise bal, fındık ve kaymak gelir. Bal, kaymak, fındık ve ayrıca kırk çeşit doğal besin maddesi karıştırılarak yapılan MESİR MACUNU Osmanlı padişahlarının da vazgeçilmezi olmuştur. Tarihte bulunmuş ve insanlar tarafından tüketilmiş olan mesir macunu Osmanlı döneminde hazırlanmakta ve sadece Anadolu da tüketilmekte idi. Tarihte en eski doğal performans ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Mesir macunu tarifi internette birçok sitede mevcuttur ve kolayca ulaşılarak hazırlanabilir. Mesir macunu hazırlamanın zor yanı ise bu doğal performans artırıcının içine konulacak organik besinleri tedarik etmektir.