Kalbe Zarar Vermeyen Sertleştirici

Kalbe Zarar Vermeyen Sertleştirici

Erkeklerin genel olarak başvurduğu sertleştirici veya kaldırıcı haplar arasında Kalbe zarar vermeyen sertleştirici hangisidir? Kalbe zarar vermeyen kaldırıcı hangisidir? Kalbe zararı olmayan cinsel ilaçlar hangileridir bu yazımızda detaylı olarak inceleyeceğiz.

Erkeklerin en çok tercih ettiği sertleştirici haplar özellikle kalbe zarar vermemesi önemlidir. Bitkisel gıda takviyesi olarak geçen sertleştirici haplar kalbe kesinlikle zarar vermemektedir. Örnek olarak bu haplardan bir tanesi Steel Man plus Hapı’dır. Steel man plus sertleştirici hap sizlere en iyi kalitede sertleşme ve herhangi bir yan etkisi olmamasıyla sizlere en iyi performans hapı olarak sunulmaktadır.

kalbe zarar vermeyen sertleştirici

Cinsel Haplar Kalbe Zararlımı?

Cinsel Haplar Kalbe Zararlımı derseniz, Evet bir çok cinsel haplar özellikle kimyasal içerikli sertleştirici haplar kalbe zarar vermektedir. Vi*gra, ci*lis veya pri*ly gibi sertleştirici haplar özellikle kimyasal etken maddesi talafrafil verandafil veya sildenafil olan sertleştirici hap statüsündeki cinsel haplar kalbe zarar vermektedir. bu yüzden doğal içerikli ve ilaç sınıfında olmayan cinsel hap markalarını kullanmanızı öneririz.

Nitrat İçeren Kalp İlaçları Hangileridir?

Nitrat İçeren Kalp İlaçların isimleri ve tanıtımları şu şekildedir.

Kalbe Zarar Vermeyen Sertleştirici
  • Izosorbid dinitrat: kalp yetmezliği, yemek borusu spazmları ve kalbe yeterli kan akışı olmamasından kaynaklanan göğüs ağrısını tedavi etmek ve önlemek için kullanılan bir ilaçtır.
  • Pentaeritritol tetra nitrat,
  • Depo-nitrat,
  • Izosorbid-5-mononitrat,
  • Trinitrine,
  • Nitroglycerin,
  • Glyceryl trinitrate,
  • Gliserol trinitrat.

Bu Nitrat içerek kalp ilaçları sebeiyle sertleşme haplarını kullanmanız doktorlar tarafından önerilmemektedir. Daha fazla sağlık sorunu yaratabilmektedir. Kalp sorunu olan insanlar genelde nitrat içeren kalp ilaçları kullanmaktadır.

Kalbe Zarar Vermeyen Sertleştirici hangisidir?

Kalbe zarar vermeyen sertleştirici Steel Man Plus hapıdır. En bilindik sertleştirici hapların kalbe doğrudan etkisi olurken steel man plus tamamen doğal içeriği sayesinde kalbe zarar vermez. İlaç sınıfında olan tüm sertleştirici hapların yan etkileri vardır ve doktor kontrolünde kullanılması gerekir. İlaç sınıfında olmayan ve reçete gerektirmeyen sertleştirici ürünler ilaç sınıfında değildir ve yan etkisi yoktur.

Kalbe zarar vermeyen sertleştirici hap markası manasef yok denecek kadar azdır. Piyasada satılan sertleştirici hapların %99’u ilaç sınıfında ürünlerdir ve kimyasal içermektedir. Sertleştirici kremler kalbe zarar vermediği için haplara göre daha fazla tercih edilmektedir.

Sertleştirici kremler doğrudan penise uygulanarak kullanılır ve kana karışmaz. Lokal olarak etki gösterir ve yan etkisi yok denecek kadar azdır. kalbe zararı ise kesinlikle yoktur.

Kalbe Zarar Vermeyen Sertleştirici hangisidir?

Kalbe zarar vermeyen sertleştirici hap steel man plus hapıdır. En bilindik sertleştirici hapların kalbe doğrudan etkisi olurken steel man plus tamamen doğal içeriği sayesinde kalbe zarar vermez.

Kalbe Zarar Vermeyen Sertleştirici

Tansiyon hastaları cinsel hap kullanabilir mi?

Tansiyon hastaları cinsel sertleştirici hap kullanabilir mi? diye soran okurlarımız için şu şekilde bir bilgilendirme yapmak aslında mantıklı olacaktır. Tansiyonunuz çok düşükse ya da kontrol altına alınamamış yüksek tansiyonunuz varsa veya aktif olarak tansiyon ilacı kullanıyorsanız sadece steel man plus marka veya diğer bitkisel içerikli hapları kullanabilirsiniz. Bu uyarılar geçmişte bile olsa doktorunuzun bilgisi olmadan ilaç sınıfında olan sertleştirici hap kullanmamalısınız.

Cinsel ilaçlar kalbe zarar verir mi?

Etken maddesi tadalafil ve sildenafil gibi olan kimyasal ilaçlar kalbe zarar vermektedir. Kalbe zarar vermeyen yani bitkisel ürünleri tercih etmenizi öneririz.

Hangi ilaçlar cinsel isteği azaltır?

Genelde antideprasan kullananlar, özellikle şeker hastalarının kullandığı ilaçlar cinsel istekliliği azaltmaktadır. Bu ilaçlar ile sadece bitkisel sertleştirici hap kullanabilirsiniz.

Sekse hangi ilaç iyi gelir?

Sekse iyi gelen ilaç markalarından en fazla tercih edilenler şunlardır:
Avanafil: (Steel man plus) 3-4 saat etkilidir.
Sildenafil (Vi*gra): 1-2 saat etkilidir.
Vardenafil (L*vitra): 1-2 saat etkilidir.
Tadalafil (Ci*lis): 3-4 saat etkilidir.